O nas


Jesteśmy firmą rodzinną, której początki sięgają 2003 roku.
Od samego początku działalności jesteśmy związani z branżą zoologiczną produkując naturalne gryzaki i przysmaki dla psów.

Nasza firma jest zlokalizowana w północnej części Polski w województwie pomorskim, w niewielkiej miejscowości Łąg położonej w samym sercu Borów Tucholskich.

Pierwszym produkowanym przez nas gryzakiem było ucho wieprzowe, a następnie szybko rozszerzyliśmy ofertę o kolejne produkty wołowe i drobiowe. Wdrożenie systemów jakościowych HACCP, GMP i GHP, a także nieustanny rozwój i gromadzenie doświadczenia pozwoliło nam osiągnąć wiodącą rolę na rynku i przyczynić się do wzrostu produkcji oraz liczby klientów krajowych jak i zagranicznych (95% naszej produkcji trafia na rynki zachodnie za pośrednictwem firm, z którymi współpracujemy).
 

Produkty zdrowe
z natury!


Logistyka i magazynowanie


Jesteśmy niezależni dzięki własnemu zapleczu dostaw oraz składowania surowca i towaru.

Transport

Nasze środki transportu są odpowiednio przystosowane do odbioru surowca jak i dostaw do klientów.

Mroźnia

Dzięki własnej mroźni możemy w odpowiednich warunkach magazynować znaczną ilość surowca.

Nasze zamiłowanie do psów ma odzwierciedlenie w produkcji naszych gryzaków, których produkcję zawsze dopasowujemy do potrzeb naszych klientów i czworonożnych przyjaciół.


Pakowanie i etykietowanie


Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując indywidualne sposoby pakowania jak i etykietowania produktów.

Pakowanie

W zależności od potrzeb klientów towar konfekcjonujemy w: worki raszlowe, kartony, worki foliowe.

Etykiety

Posiadamy linię produkcyjną do druku kolorowych etykiet samoprzylepnych, także wg projektu klienta (marki własne).

GWARANCJA JAKOŚCI


Wszystkie nasze produkty
są w 100% naturalne,
zdrowe i w pełni przyswajalne.
Surowce do produkcji gryzaków odbieramy wyłącznie od sprawdzonych dostawców, największych zakładów mięsnych w Polsce, które tak samo jak i nasz zakład są pod stałą kontrolę weterynaryjną.
Nasze produkty starannie suszymy, aby wydobyć z nich smak i zapach idealny dla każdego psa. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno produkty dla szczeniąt, jak i dorosłych, dużych psów.
Stale dbamy o wysoką jakość naszych produktów i dobre imię naszej marki, a najlepszym tego dowodem są posiadane przez nas certyfikaty HACCP, GMP i GHP, dzięki czemu mają Państwo pewność, że proces produkcji, magazynowania i obrotu w naszej firmie przebiega zgodnie z polskimi i europejskimi normami jakościowymi.

Podaruj swojemu psu odrobinę radości.